Andrzej Ropa - broker usług poligraficznych


Jako reprezentant firmy Zuman jestem brokerem usług poligraficznych. Mam bardzo dobre rozeznanie rynku wydruków zarówno cyfrowych, offsetowych jak i wielkoformatowych i nietypowych. Dzięki posiadanemu doświadczeniu mogę dla Państwa wybrać z szerokiej oferty drukarń propozycję najlepszą do danego wydruku, jak też doradzić w zakresie optymalnego wykonania projektu graficznego.

Równocześnie uzupełniam swoją ofertę o rozwiązania związane z drukiem nietypowym. Posiadam rozeznanie w tematyce zarówno nadruku UV bezpośrednio na gadżetach, jak i o druk 3D.

Zapraszam do zadawania pytań.

Zapraszam do kontaktu:

tel: +48 693 833 877


ZumanZuman

ZUMAN to najwyższej jakości usługi poligraficzne. Realizujemy projekty dla najbardziej wymagających Klientów. Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam :)


Oto w czym mogę pomóc: 

Druki

Zajmuje się zarówno drukami cyfrowymi jak i offsetowymi oraz wielkoformatowych oraz nietypowych. Dzięki doświadczeniu przyjmę każde zlecenie na druk od drukowania broszurek po zaawansowane druki 3D.

Uszlachetnianie druku

Oprócz drukowania mogę pomóc w uszlachetnianiu twojego druku, co oprócz zwiększenia walorów estetycznych podniesie wytrzymałość powierzchni druku.

Projekty Kreatywne

Oprócz druku pomożemy ci w zakresie optymalnego projektu graficznego.

@TEAM 2018