Mateusz Jakubowski - doradztwo finansowe


Jestem 26 letnim młodym przedsiębiorcą z wykształceniem inżyniera, pasjonującym się zdrowym trybem życia i długimi marszami w górach(od niedawna:-) Zajmuje się doradzaniem w zakresie planowania finansów, a moją specjalizacją jest tematyka projektowania zakupu nieruchomości i organizacja całego procesu związanego z finansowaniem takowego kredytem hipotecznym. Bazując na moim doświadczeniu, popartym wysokim zadowoleniem klientów, otrzymasz kompleksową obsługę w zakresie planowania finansowego ze szczególnym naciskiem w kwestii nieruchomości. Wielu moich klientów ceni mnie w szczególności za zainteresowanie się ich faktycznymi potrzebami, wsłuchaniem się w nie i dopasowaniem do nich indywidualnych rozwiązań.

Zapraszam do kontaktu:

tel: +48 515 248 201


Mateusz Jakubowski

Jako firma świadcząca usługi doradcze w zakresie planowania finansów zajmujemy się nimi przede wszystkim w sposób indywidualny i kompleksowy. Moim celem jest doprowadzenie do pełnego zabezpieczenia zarówno bieżącej jaki przyszłej płynności finansowej moich Klientów, co doprowadzi w ostateczności do tego, że na rynku finansowym będą czuć się pewnie i stabilnie.


Oto w czym mogę pomóc: 

Kredyt hipoteczny

Organizacja kredytów hipotecznych to moja specjalność, pomogę odpowiednio przeanalizować wszystkie oferty bankowe i zajmę się kompleksowo jego zorganizowaniem. Dodatkowo przed zakupem nieruchomość(nawet kilka lat) jaki po jej nabyciu jest wiele ważnych kwestii na które warto zwrócić uwagę by potem uniknąć zbędnych kosztów. Na spotkaniu dowiesz się jak to zrobić.

Ubezpieczenia na życie i majątkowe

Ta usługa pozwoli Ci zabezpieczyć zarówno Ciebie i Twoją rodzinę jaki majątek który posiadasz. Poprzez indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb ubezpieczenia zyskasz świadomość, że nie tylko opłacasz składkę ale faktycznie jesteś chroniony, więcej pieniędzy zostaje w Twojej kieszeni i masz zapewnione pełne bezpieczeństwo.

Leasingi

Leasing to świetna forma nabywania wyposażenia w przedsiębiorstwie. Dzięki takiej formie uzyskasz niezbędny sprzęt jaki dodatkowy koszt w firmie;) Jaki rodzaj leasingu wybrać chętnie doradzę i powiem na co zwrócić szczególną uwagę.

Inwestycje

W zależności od kwot, oczekiwanego zysku, długości inwestycji po spotkaniu otrzymasz ode mnie produkty dokładnie takie jakich oczekujesz. Co istotniejsze korzystając z moich usług zyskasz kolosalną oszczędność czasu, a pieniądze będziesz pomnażać w sposób który uważasz za najlepszy.

@TEAM 2018