Łukasz Michał Kostuch - Trener sportowyŁukasz Kostuch - Trener sportowy, edukator trenerów i animatorów sportu, manager Klubu Sportowego Polonia Kraków, właściciel firmy SportoSfera, organizator wydarzeń sportowych. Od stycznia 2018 chce rozszerzyć zastosowanie metod pracy trenera sportowego na inne obszary edukacji. Co chce zaprezentować m.in. na Narzędziowni.Zapraszam do kontaktu:

tel: +48 570 433 444


SportoSfera - Łukasz Kostuch

Po przez różne formy uczestnictwa w sporcie chce zarażać Radością! Organizuje warsztaty i zajęcia sportowe dla dzieci i całych rodzin, prowadzane warsztaty edukacyjne dla trenerów i animatorów. Organizuje i kreuje wydarzenia sportowe! Wspieram edukacyjnie osoby chcące lub prowadzące Akademie Sportowe.

http://www.lukaszkostuch.pl/
https://web.facebook.com/SportoSfera/


Oto w czym mogę pomóc: 

Urodziny piłkarskie

Urodziny piłkarskie pozwolą przeżyć niesamowitą sportową przygodę Twojemu dziecku. Ty jako rodzic nie musisz martwić się o sprawy organizacyjne a co więcej będziesz mógł uczestniczyć w sportowej części urodzin. Zapewniamy kadrę z doświadczaniem oraz kwalifikacjami.

Akademia Trenera i Animatora

Uczestnicy dzięki nim poznają różne metody pracy z dziećmi - przekazane przez praktyków. Na-uczysz już na zajęciach tworzyć własny konspekt zajęć. Otrzymasz zestaw ćwiczeń, gier i zabaw w formie drukowana oraz e-book do wykorzystania na zajęciach sportowych.

Wydarzenia sportowe dla firm

Organizowane przez wydarzenia sportowe pomogą Waszym pracownikom zintegrować się i odprężyć po ciężkiej pracy.Akademia „Biznes w Sporcie”

Dzięki temu szkoleniowy dowiesz sę m.in: jaka forma działaności jest najbardziej optymalna dla Ciebie, jak skutecznie promować swoją akademia na Facebooku i innych portalach społecznościowych, jak zatrudniać i zarządzać pracownikami. Szkolenie poprowadzą prezesi i managerowie - praktycy działający w branży od kilkunastu lat.

Wsparcie Akademii Sportowych

Jesteś organizatorem imprezy sportowej, potrzebujesz aby ktoś profesjonalnie skoordynował działania zespołu organizacyjnego, zajął się promocją wydarzenia. A może organizujesz Obóz sportowy i nie wiesz jak się do tego zabrać? Pomożemy skoordynować, wypromować czy zorganizować obóz sportowy.

@TEAM 2018