Amadeusz Ley - Szkolenia, nauka i rozwój


Amadeusz Ley - psycholog, certyfikowany trener, założyciel Stowarzyszenia Trenerów Psychospołecznych, założyciel oraz kierownik merytoryczny kierunku studiów Sales and Negotiation Management na AGH. Twórca programów szkoleniowych w oparciu m.in. o odkrywanie dominujących stylów poznawczych oraz autorskie podejście do nabywania kompetencji. Zainteresowania i działania skupiają się wokół praktycznego wykorzystania wiedzy psychologicznej.


Zapraszam do kontaktu:

tel: +48 506 606 051 


Psychoedukacja

Naszą misją jest szerzenie wiedzy psychologicznej w jak najbardziej praktycznej formie. Wierzymy, że wiedza i umiejętności, których uczymy na kursach przyczyniają się do znacznej poprawy jakości życia w sferze osobistej, zawodowej oraz emocjonalnej. Dowodzą tego opinie naszych kursantów, którzy po zakończonych kursach wprost opowiadają, w jakich dziedzinach życia nastąpiła poprawa.


Oto w czym mogę pomóc: 

“MANAGER UMYSŁU”

...  to szkolenie skierowane do tych, którzy potrzebują wykorzystywać 100% swojego umysłu. Temat ten zwiera motywację, zwalczenie prokrastynacji, aż po najbardziej skuteczne techniki wspomagania uwagi, pamięci, a także kwestie związane z odpowiednią koncentracją, dietą, słowem – wszystko, czego trzeba, aby w pełni wykorzystać swój umysł

"LEARN-2-LEARN"

Naucz się, jak się uczyć – języków - metody efektywnej nauki. W tym kursie skupiamy się wyłącznie na nauce języków obcych. Jak zwykle poruszane są kwestie związane z motywacją, a także techniki pamięciowe i naukę języków.

"Haker Umysłu"

... to kurs, na którym nabędziesz kompetencji związanych z wywieraniem wpływu. Dowiesz się tu czym jest wywieranie wpływu i jak obronić się przed manipulacją. Jest to kontynuacja i rozwinięcie kursu Manager Umysłu. Wiedzę tę rozszerzamy o umiejętności związane z lepszym zrozumieniem mechanizmów działania innych osób.

"MISTRZOWSKI TRENING"

Psychologia dla osób chcących osiągnąć sukces np: w sporcie, tańcu, sztukach walki. Niezależnie od tego, co ćwiczysz pokażemy ci jak wycisnąć z siebie 100%.

@TEAM 2018