Szkolenia

Klub networkingowo-rozwojowy TEAM to oprócz klasycznego networkingu seria praktycznych szkoleń, których głównym celem jest podnoszenie wiedzy i umiejętności klubowiczów tak aby zarządzane przez nich firmy odnosiło coraz większy sukces.

Przez ostatnie 5 lat organizowaliśmy co tydzień godzinne szkolenia, których tematy były wybierane przez samych klubowiczów. Tematyka i zakres szkoleń wynikały najczęściej z realnych potrzeb właścicieli firm, chęci rozwoju i dużego doświadczenia specjalistów, którzy z nami współpracują.  Wiele z tych tematów powtarzało się a za każdym razem poziom wiedzy i zawartość samego szkolenia była na coraz to wyższym poziomie.

W ten sposób powstał zestaw szkoleń które uznaliśmy za najbardziej praktyczne i potrzebne przy prowadzeniu biznesu. Ten zestaw nazwaliśmy cyklem kompetencyjny. Dlatego cyklem gdyż jest to 12 szkoleń  plus kilka spotkań action learningowych, które powtarzają się co 4 miesiące. Za każdym razem tematyka szkolenia jest konsultowana i dobierana do klubowiczów.

Przywilej uczestniczenia w bezpłatnych szkoleniach mają klubowicze. Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do klubu.


Kadra Szkoleniowa

Bartłomiej Świstak Piotrowski
Aktywista, mentor i innowator społeczny. Ekspert od rozwoju i budowania społeczności...
Amadeusz Ley
Rozwojowiec, psycholog, certyfikowany trener NLP. Twórca autorskich programów szkoleniowych
Konrad Ogar
Aplikacje WEB, CRM, CMS, Strony WWW, Kampanie w Google (SEO/SEM)