Andrzej Cader - Filmowiec


Andrzej dba o Twój wizerunek w sieci, telewizji oraz kinie. Pracuje jako operator freelancer i montażysta programów newsowych oraz reportaży w TVP. Ma duże doświadczenie operatorskie zdobyte w szkole filmowej, ogarnia produkcję i postprodukcję dźwięku dzięki pracy w Grupie RMF. Posiada wszystkie umiejętności niezbędne do tego aby finalny produkt w postaci pliku wideo, który dostaje klient był na jak najwyższym poziomie. Sw oją markę zbudował poprzez współpracę z ludźmi z telewizji – zarówno TVP jak i TVN, realizując nagrania dla wielu osób działających w środowisku startupowym oraz współpracując na planach filmowych.

Zapraszam do kontaktu:

tel: +48 517 077 105


Andrzej Cader

Produkcja filmowa i telewizyjna na jak najwyższym poziomie. Dzieło fi lmowe tworzę klientowi od podstaw – od napisania scenariusza, przez realizację na najwyższym poziomie, aż po postprodukcję obrazu i dźwięku.


Oto w czym mogę pomóc: 

Reklama

Jeśli jeszcze nie posiadasz reklamy swojej usługi czy produktu w formie wideo. To najwyższa pora to zmienić. Każda firma, przedsiębiorca czy nawet freelancer powinien mieć własną reklamę. W czym to może być przydatne? Chyba nie muszę wyjaśniać.

Film promujący

Ostatnio bardzo popularna forma zapowiedzi zwłaszcza wydarzeń ale też promocji Ciebie lub Twojej marki. Plakat opisujący wydarzenie to zdecydowanie za mało. Ruchomy obraz pozwala opowiedzieć więcej i przekazać wszystkie niezbęd ne szczegóły.

Relacja z eventu

Organizujesz event i chcesz, żeby została po nim pamiątka lub może przymierzasz się do stworzenia takowego za rok lub za miesiąc? Film będący relacją z takiego wydarzenia jest niezbędny. Zadbaj o to aby mieć utrwalić najwa żniejsze wspomnienia i móc szybko do nich wrócić.

Film do social mediów

Facebook, Twitter, Youtube, Vimeo – to tylko niektóre z mediów społecznościowych, które są używane najpowszechniej na świecie. Przykładowo z Fb korzysta obecnie ponad połowa populac ji Polaków. Ze mną możesz spokojnie usprawnić działanie swojego profilu w mediach społecznościowych. Warto go wzbogacić o content wideo.

Vlogi

Bardzo dobrym sposobem na pokazanie się światu jest posiadanie własnego vloga w sieci. Często osoby nie wiedzą jak to robić albo robią to po prostu źle. Mając za sobą setki a nawet tysiące stworzonych materiałów wideo pomogę Ci zadbać o Twojego vloga w sze rokim zakresie . Dzięki mojej pomocy wystartowało już wiele programów na Youtube.

Reportaże / ciekawe produkcje

Jest jeszcze wiele niezrealizowanych tematów i sporo tych, które można zrobić lepiej. Dzięki moim um iejętnościom i sporej bazie przydatnych kontaktów nawet największe wyzwanie nie jest przeszkodą. Masz ciekawy pomysł? Nie czekaj! Jestem otwarty.

Operator kamery

Bycie operatorem kamery jest nieodłącznym elementem mojej pracy dlatego też z chęcią wspomogę Cię jako osoba odpowiedzialna za t worzenie ruchomego obrazu. Wieloletnie d oświadczenie w tej branży mówi samo za siebie.

Montażysta obrazu i dźwięku

Moją zaletą jest przede wszystkim szybkość, którą wyrobiłem sobie przy montażu materiałów newsowych w telewizji. Dobry pomysł ró wnież nie jest dla mnie wyzwaniem. Jeśli szukasz kreatywnego montażysty to śmiało skontaktuj się ze mną