Andrzej Cader - Filmowiec


Andrzej Cader - operator kamery, manager projektów telewizyjnych i filmowych oraz kreatywny montażysta. Przez wiele lat działał jako freelancer produkując filmy m.in. do social mediów, podczas pracy w TVP S.A. zmontował tysiące newsów oraz reportaży. Posiada duże doświadczenie operatorskie zdobyte w szkole filmowej. Zna się też bardzo dobrze na produkcji i postprodukcji dźwięku dzięki pracy w Grupie RMF. Aktywnie zajmuje się kierownictwem produkcji w Stream Vision - firmie nr 1 w branży transmisji video z eventów, wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Zapraszam do kontaktu:

tel: +48 720 838 892


Stream Vision

Najlepiej nas porównać do telewizji do wynajęcia. Zapewniamy dotarcie do szerokiej grupy odbiorców poprzez streaming LIVE na portalu YouTube oraz poprzez Facebooka obsługując realizację do 8 kamer. Rejestrujemy wywiady na wysokim poziomie przy współpracy z dziennikarzami - przy tego typu nagraniach zapewniamy profesjonalny prompter który pomoże sprawnie i bez błędów udzielić wywiadu. Prócz tradycyjnej transmisji oferujemy dodatkowo dynamiczną realizację filmową z wydarzenia oraz obsługę fotograficzną.


Oto w czym mogę pomóc: 

Transmisja LIVE

Dzięki tego rodzaju usłudze jesteśmy w stanie dotrzeć z transmisją z wydarzenia praktycznie w każde miejsce na świecie. Odbiorcy wystarczy tylko dostęp do internetu. Naszą wielokamerową realizację na żywo możesz oglądać zarówno na Facebooku, Youtube czy na portalu z płatnym dostępem. Miksujemy obraz w czasie rzeczywistym z nawet 8 kamer, drona czy specjalnych kamer bezobsługowych. Dbamy o dobrą jakość zarówno obrazu jak i dźwięku.

Obsługa foto i video

Zapewniamy kompleksową obsługę Twojego wydarzenia. Udokumentujemy je na fotografiach oraz stworzymy film, którym będziesz mógł się każdemu pochwalić, umieścić go na własnej stronie WWW czy w mediach społecznościowych. Taki dynamiczny film z eventu doskonale sprawdzi się jako video relacja opowiadająca o wydarzeniu.

Relacja z eventu

Organizujesz event i chcesz, żeby została po nim pamiątka lub może przymierzasz się do stworzenia takowego za rok lub za miesiąc? Film będący relacją z takiego wydarzenia jest niezbędny. Zadbaj o to aby mieć utrwalić najwa żniejsze wspomnienia i móc szybko do nich wrócić.Reportaż i dokument

Te formy również nie są nam obce. Profesjonalny sprzęt telewizyjny oraz wiedza poparta naszym wieloletnim doświadczeniem pozwala na stworzenie formy telewizyjnej z praktycznie każdego tematu w każdym miejscu świata.

Nowe technologie

Lubimy nowinki techniczne, dlatego cały czas udoskonalamy nasz sprzęt a tym samym dbamy o jakość naszych usług. Jesteśmy w stanie przeprowadzić transmisję lotniczą na żywo, czy LIVE z kamer sferycznych. Masz wyzwanie, z którym nie możesz sobie poradzić? Zgłoś się. Nasz zespół znajdzie rozwiązanie.

Project manager, operator obrazu, montażysta filmowy

Kreowanie rzeczywistości filmowej i reklamowej w obrazie, kreatywne podejście do montażu czy profesjonalne przeprowadzenie produkcji - to moja propozycja dla Ciebie lub Twojej firmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jestem w stanie sprostać praktycznie każdej potrzebie i wymogom bardzo trudnego klienta.

@TEAM 2018