Konrad Ogar - Strony internetowe, SEO, SEM


Od 2010 roku prowadzę agencją reklamową WEBimpuls, w której wraz z moim zespołem wyspecjalizowaliśmy się w tworzeniu aplikacji WEB, Stron internetowych oraz promowaniu ich w kampaniach SEO/SEM opartych o wyszukiwarkę Google.

Przez ostatnie kilka lat w szczególności zajmuje się doradztwem, szkoleniami oraz zarządzaniem projektami informatycznymi opartymi o technologie WEBowe, których celem jest przede wszystkim wsparcie marketingu w firmie naszych klientów. Powszechne Strony Internetowe oraz sklepy e-commerce  to narzędzie, które są skuteczne pod warunkiem, że będą dobrze realizowały potrzeby konsumentów (a nie właścicieli ;-) ). Ja właśnie dbam o to aby te narzędzia były jak przedstawiciel handlowy - aby skutecznie pozyskiwały nowych klientów i zarabiały na Twoją firmę.

Zapraszam do kontaktu:

tel: +48 693 535 818


WEBimpuls Sp. z o.o.

Strony Internetowe Działamy na rynku usług i technologii internetowych dostarczając Państwu skuteczne i kompleksowe rozwiązania w obszarze reklamy i wizerunku w Internecie oraz e-aplikacji . Firma działa na rynku od 2010 roku a wysoka jakość świadczonych usługi to wynik wieloletniego doświadczenia osób tworzących zgrany i profesjonalny zespół. 


Oto w czym mogę pomóc: 

Strony Internetowe

Tworzymy nowoczesne mobilne strony internetowe z dożywotnią gwarancją. Wychodzimy z założenia że stworzenie strony WWW to dopiero początek bo dobra strona internetowa powinna się rozwijać razem z Twoją firmą.

Sklepy Internetowe

E-commerce to niezwykle istotny kanał kontaktu z klientem zwłaszcza teraz gdy każdy z nas Internet nosi w kieszeni. A gdyby ktoś w przypływie chwili zechciał zrobić zakupy u ciebie nie ruszając się z miejsca ? Czy już jesteś na to gotowy? My ci pomożemy!

Aplikacje WEB

Program, aplikacja, portal czy serwis, który działa na serwerze a dostęp do niego masz z każdego miejsca na świecie to narzędzie przy tworzeniu którego ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Czy masz już pomysł na Swoją aplikację Internetową? a może potrzebujesz swój CMS, CRM lub ERP?

Pozycjonowanie (SEO)

Dzięki tej kampanii będziesz skupiał się tylko na tych użytkownikach Internetu, którzy naprawdę potrzebują Twoich usług lub produktów - bo to oni znajdą ciebie! Świadomość że na Twoją stronę internetową wchodzą tylko ci, którzy właśnie teraz szukają Twojej oferty zmienia sposób myślenia o marketingu i reklamie - spróbuj a więcej nie będziesz chciał innej reklamy.

Google Adwords

To już Majstersztyk w śród reklam celowanych. Trafnie stargetowana reklama wyświetla się dokładnie tam gdzie chcesz i tylko tym których namierzyłeś a płacisz tylko za prawdziwe wejścia na stronę. Czy miałeś kiedyś wrażenie, że reklama cię śledzi ? spróbuj przypomnieć się tym którzy już raz przeglądali Twoją ofertę - skorzystaj z re-marketingu w Google i zwiększ skuteczność swojej strony.

Aplikacje Mobilne

Połącz możliwości Internetu, twojej aplikacji web lub strony internetowej ze smartfonami i tabletami z systemem Android iOS bądź Windows Phone i stwórz własną aplikację mobilną. Stały kontakt z klientem, który twoją aplikację zawsze ma przy sobie otwiera nowe horyzonty dla biznesu.

@TEAM 2018