Konrad Szczypczyk - psycholog, manager, udziałowiecWartości jakie mogę wnieść do Twojego biznesu to: chłodna, matematyczna analiza twardych danych; pełne empatii i psychologicznego wyczucia zaangażowanie w rozwój Zespołu; oraz oparte na kooperacji negocjacje biznesowe, które pozwolą Ci zbudować trwałą przewagę rynkową. 

Przede wszystkim jestem psychologiem aktywnie działającym w biznesie. Od 2002r. buduję i utrzymuję relacje z Klientami i Partnerami biznesowymi. Przez 11 lat sprawdzałem się również jako manager. Zarządzając (dyrektor) Spółką z o.o. z segmentu MŚP, która prowadzi równolegle 4 różne firmy. Z kolei od 2010 roku aktywnie działam jako udziałowiec w spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością.Zapraszam do kontaktu:

tel: +48 787 645 746


BRAINODE sp. z.o.o.

klubowicze/brainode.pngPodejmując współpracę ze STARTUPem po prostu organizujemy jego biznes. Od badań i zbierania informacji, przez budowę modelu biznesowego, usługi prawne i księgowe, po marketing i finansowanie. Wynajmując BRAINODE możesz zająć się tylko tym co lubisz i umiesz – rozwojem swojego produktu/usługi.
Całą resztę bierzmy dla siebie.
Kluczem do naszego sukcesu jest współpraca ze sprawdzonymi specjalistami z różnych dziedzin.


Oto w czym mogę pomóc: 

Zarządzanie

To mój zawód. Z tego samego powodu, dla którego nie leczy się swoich bliskich, nie powinno się zarządzać własnym projektem. Dlaczego? Bo jesteś do niego przywiązany emocjonalnie. Bo jesteś gotów patrzeć na niego życzeniowo i nie dostrzegać sygnałów zbliżającej się klęski. A także dlatego, że będziesz odwlekał konieczne zmiany. Zanim tego wszystkiego się nauczysz, możesz przepalić fundusze własne, swoich przyjaciół oraz inwestorów. Ja jestem od tego by cały proces zarządzania Twoim projektem wziąć na siebie. Mam wiedzę, umiejętności i doświadczenie – oraz coś czego brakuje Tobie – dystans i chłodne spojrzenie.

Negocjacje

To moja pasja. „Marek nie jest Januszem Biznesu, Marek wie, że od tego jakie wynegocjuje warunki zależy powodzenie jego biznesu. Wie, że trzeba się do negocjacji przygotować, i wie że trzeba je profesjonalnie poprowadzić. Wie, że jego kontrahent jest profesjonalistą mającym doświadczenie negocjacyjne, którego jemu brakuje. Dlatego wybrał mnie!” Bądź jak Marek, wybierz mądrze! Jestem psychologiem mam więc konieczną wiedzę i warsztat, które wykorzystuję od 2002 roku zdobywając doświadczenie. Przygotowując się do ważnego kontraktu, robiąc bilans korzyści i określając BATNA – weź pod uwagę przewagę jaką możesz zyskać współpracując ze mną.

Spółka z o.o.

To moje narzędzie rozwoju biznesu. Spółka z o.o. jest niczym klocki LEGO. Możesz z niej poskładać biznes dokładnie pod Twoje potrzeby i oczekiwania. Stabilny aparat prawny, przyjazne regulacja i ugruntowane orzecznictwo – pozwalają skutecznie zarządzać ryzykiem biznesowym i budować firmę w oparciu o solidne podstawy. Współpracując z prawnikami, księgowymi, a także infobrokerami, pośrednikami finansowymi oraz specjalistami od optymalizacji kosztowych – będę Twoim przewodnikiem – w Twoim imieniu i dla Ciebie zorganizują cały proces budowy spółki, oraz będę Cię wspierał w trakcie jej funkcjonowania.