Konrad Szczypczyk - psycholog, manager, udziałowiecWartości jakie mogę wnieść do Twojego biznesu to: chłodna, matematyczna analiza twardych danych; pełne empatii i psychologicznego wyczucia zaangażowanie w rozwój Zespołu; oraz oparte na kooperacji negocjacje biznesowe, które pozwolą Ci zbudować trwałą przewagę rynkową.

Przede wszystkim jestem psychologiem aktywnie działającym w biznesie. Od 2002r. buduję i utrzymuję relacje z Klientami i Partnerami biznesowymi. Przez 11 lat sprawdzałem się również jako manager - zarządzając (dyrektor) Spółką z o.o. z segmentu MŚP, która prowadzi równolegle 4 różne firmy. Z kolei od 2010 roku aktywnie działam jako udziałowiec w spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością. Od 2016 roku współpracuję z Jackiem Mleczko przy projekcie konsultingowo-szkoleniowym Alchemia Biznesu.Zapraszam do kontaktu:

tel: +48 787 645 746


BRAINODE sp. z.o.o.

klubowicze/brainode.pngPodejmując współpracę ze STARTUPem po prostu organizujemy jego biznes. Od badań i zbierania informacji, przez budowę modelu biznesowego, usługi prawne i księgowe, po marketing i finansowanie. Wynajmując BRAINODE możesz zająć się tylko tym co lubisz i umiesz – rozwojem swojego produktu/usługi.
Całą resztę bierzmy dla siebie.
Kluczem do naszego sukcesu jest współpraca ze sprawdzonymi specjalistami z różnych dziedzin.


Oto w czym mogę pomóc: 

Model biznesowy

Opracowanie modelu biznesowego dla planowanego lub działającego przedsięwzięcia. Chłodne spojrzenie zewnątrz z perspektywy zarządzania, finansów i marketingu. Preferowana metodyka Business Model Canvas (BMC).

Analiza finansowa

Analiza działającego lub planowanego przedsięwzięcia pod kątem finansowym. W tym w szczególności rozpoznanie oraz zaadresowanie ryzyka.

Infobrokering

Analiza konkurencji, informacje o współpracownikach, tworzenie baz danych (potencjalnych pracowników, klientów, kontrahentów). Sprawdzenie wiarygodności kontrahentów / klientów. Tworzenie raportów o branży, porównywanie produktów/usług, monitoring mediów.

Outsourcing dokumentów

Rejestr korespondencji; raport kasowy; wystawianie faktur; przygotowywanie dokumentów do księgowości; windykacja przedsądowa; redagowanie tekstów; obsługa firmowego konta e-mail.

Pitching

Opracowanie prezentacji dla inwestorów (i w innych celach). Przygotowanie do prezentacji (ćwiczenie przemówienia, pilnowanie czasu, opracowanie prawdopodobnych pytań wraz z odpowiedziami). Istnieje możliwość wystąpienia na prezentacji w zastępstwie Klienta – np. „jako członek zespołu”.

Doradztwo biznesowe

Analiza firmy w modelu Alchemii Biznesu, diagnoza, rekomendacje, wdrożenie.

MVP

Realizacja aplikacji (mob/web) dla planowanego przedsięwzięcia biznesowego.

@TEAM 2018