Piotr Gajda


Od 6 lat projektujemy i wdrażamy kampanie fundraisingowe dla organizacji pozarządowych. Do najgłośniejszych należą: Wyślij pączka do Afryki, Żyje bo biorę, #zbuduj freeDOM, czy cappuccino dla Afryki. Od trzech lat w ramach Agencji AQQ, dla klientów z sektora biznesowego realizujemy kampanie promocyjne w mediach społecznościowych, na blogach, z pomocą newsletterów, a także kampanie PR. Budujemy #EfektAQQ, soczystą i kusząca świeżość marki, w której zasmakują klienci.

 

Zapraszam do kontaktu:

tel: +48 507 525 995


Agencja Kreatywna AQQ

Agencja Kreatywna AQQ to dziecko, radosne i twórcze, które nie do końca chce dorosnąć i tym samym zamykać się w swoich dotychczasowych sukcesach. Razem z naszymi klientami ciągle pragniemy szukać nowych miejsc pozytywnego przekazu, którego efektem jest właśnie AQQ – soczysta i kusząca świeżość Twojej marki, w której zasmakują klienci.


Oto w czym mogę pomóc: 

Strategia marketingowa

Pomożemy Ci stworzyć spójną strategię promocyjną organizacji, usług, produktów. Pomożemy opisać dokładnie core target group, zidentyfikować cykl zakupowy klienta, wyznaczyć touchpoiny, dobrać odpowiednie narzędzia, kanały, komunikaty, zbudować harmonogram. Zoptymalizujemy budżet reklamowy.

Newslettery

Zadbamy o Twoją bazę danych. Posegregujemy, przygotujemy szablony, stworzymy atratykcyjne copy. Poprawimy konwersję. Spersonalizujemy twój mailing. Zadbamy o to, żeby nie wpaść w spam trapy i przejść przez spam assasin.

Media relations

Pomożemy Ci rozpocząć i rozwinąć współpracę z mediami lokalnymi i ogólnopolskimi.Szkolenia

Przeszkolimy Ciebie oraz Twoich współpracowników. Wprowadzimy Was w świat content marketingu i pomożemy postawić pierwsze kroki. Nauczymy identyfikować cykl zakupowy klienta, wyznaczać touchpointy, tworzyć content. generować leady.

@TEAM 2018