Mateusz Staszek - Radca Prawny


Jestem partnerem w krakowskiej kancelarii prawnej JWMS Jakubowski Wiese Mazgaj Staszek radcowie prawni. Tytuł radcy prawnego uzyskałem w 2013 roku, natomiast studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego ukończyłem w 2009 roku.

Doświadczenie w świadczeniu usług prawnych zdobywałem doradzając przedsiębiorcom z branży budowlanej, chemicznej, elektrycznej czy finansowej. Dziedziną, w której pomagam moim Klientom odnosić największe sukcesy jest prawna obsługa procesów inwestycji budowlanych oraz projektów z zakresu nowych technologii. Aktualnie moje szczególne zainteresowanie budzą prawne zagadnienia rynków e-commerce oraz IT.

Zapraszam do kontaktu:

tel: +48 664 461 985

Mateusz Staszek


Strony InternetoweKancelaria JWMS

Kancelaria oferuje kompleksowy zakres usług skierowany do dużych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność w kraju i za granicą. Chętnie podejmiemy współpracę zarówno z firmami z wieloletnim doświadczeniem, jak i podmiotami o nowatorskim charakterze.


Oto w czym mogę pomóc: 

Spory sądowe i arbitraż

Przewagę naszym Klientom gwarantuje profesjonalizm usług jakie zapewniamy. Poparty jest on doświadczeniem budowanym na dotychczasowej praktyce, a także członkostwem w wyspecjalizowanych organizacjach.

Audyty prawne

Zapewniamy bezpieczeństwo i sukces transakcji, czyli to czego oczekują nasi Klienci. Stajemy na wysokości zadania, aby w pełni przewidzieć i przedstawić szanse oraz potencjalne zagrożenia jakie niesie ze sobą planowane przedsięwzięcie, aby przed podpisaniem umowy dać Klientowi szansę na przeanalizowanie konsekwencji oraz profitów płynących z jej zawarcia.

Umowy

Tworzymy je kompleksowo, od podstaw, aby jak najlepiej dopasować ich treść do potrzeb Klienta. Niezwykle cenna jest posiada przez nas znajomość szerokiego spectrum branż m. in. budowlanej, transportowej, paliwowej, spożywczej, mediów, nowych technologii i e-commerce, która jest kluczowym elementem przy zawieraniu korzystnych kontraktów biznesowych.


Szkolenia

Poza obsługą prawną sensu stricto możemy zaoferować profesjonalne szkolenia m.in. z zakresu prawa własności intelektualnej (w szczególności prawa nowych technologii), prawa pracy, prawa spółek oraz RODO skierowane do podmiotów gospodarczych, a także jednostek sektora finansów publicznych.

Obsługa Prawna

Jednym z głównych przedmiotów działalności naszej kancelarii jest prowadzenie stałej współpracy z Klientem poprzez prowadzenie kompleksowej obsługi prawnej firmy. Jest to jedna z najbardziej optymalnych form współpracy dla Klienta.

Windykacja

Zarówno prowadząc działalność gospodarczą, jak i w życiu codziennym narażeni jesteśmy na nieuczciwych kontrahentów, którzy nie regulują swoich zobowiązań w terminie. Dochodzenie niezapłaconych należności często bywa procesem mozolnym i z pewnością nie należy do przyjemnych. Dlatego też wyręczamy naszych Klientów w niejednokrotnie niełatwym procesie windykacji.

@TEAM 2018