Mateusz Staszek - Radca Prawny


Radca prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, kontynuuje karierę naukową w Katedrze Prawa Karnego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jestem autorem publikacji z zakresu prawa karnego gospodarczego i skarbowego oraz dotyczących systemów common law.

Posiadam doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Doradzałem m.in. wiodącym podmiotom z sektorów: budowlanego, IT, e-commerce, finansowego, chemicznego, elektrycznego, wydawniczego oraz mediów, w tym w spółkom akcyjnym notowanym na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Zajmowałem się również obsługą prawną czołowej publicznej uczelni technicznej. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i inwestycji budowlanych, jak również w zagadnieniach e-commerce i IT ze szczególnym uwzględnieniem umów wdrożeniowych oraz problematyki działalności przedsiębiorców w sieci

Zapraszam do kontaktu:

tel: +48 664 461 985

Mateusz Staszek


Strony InternetoweKancelaria JWMS

Świadczymy wysoce wyspecjalizowane usługi w bardzo szerokim zakresie. Nasza kancelaria radcowska proponuje swoim Klientom całe spektrum kompleksowych usług prawnych skierowanych do dużych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność na terenie Polski oraz poza jej granicami. Do współpracy zapraszamy firmy nie tylko o długiej tradycji, ale i podmioty o nowatorskim charakterze.


Oto w czym mogę pomóc: 

Spory sądowe i arbitraż

Profesjonalne wsparcie daje naszym Klientom przewagę. Posiadamy bogate doświadczenie zbudowane w toku dotychczasowej praktyki, poparte zarówno prestiżowymi wyróżnieniami jak i członkostwem w wyspecjalizowanych organizacjach.

Audyty prawne

Pewność i bezpieczeństwo. Wiemy, że przede wszystkim tego oczekują nasi Klienci przy uzgadnianiu transakcji. Naszą rolą jest te transakcje perfekcyjnie przygotować i sprawić, byś wiedział jeszcze przed podpisaniem umowy doskonale wiedział jakie wiążą się z nią korzyści i ryzyka.

Umowy

Tworzymy od podstaw umowy w bardzo szerokim zakresie. Nasza znajomość specyfiki branży budowlanej, transportowej, paliwowej, spożywczej, mediów, nowych technologii i e-commerce jest niezastąpiona przy konstruowaniu efektywnych kontraktów.


Szkolenia

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie szkoleń – zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i jednostek sektora finansów publicznych, m.in. w zakresu prawa własności intelektualnej (w szczególności prawa nowych technologii) prawa pracy i prawa spółek.

Obsługa Prawna

W ramach świadczonych przez nas usług prawnych oferujemy firmom stałą obsługę prawną. Jest to najbardziej optymalna dla klienta forma współpracy z naszą kancelarią.

Windykacja

Dochodzenie należności od kontrahentów nie jest zadaniem ani łatwym, ani przyjemnym, dlatego też wyręczamy naszych Klientów w tym mozolnym procesie – wpieramy Ich na każdym etapie postępowania windykacyjnego w Krakowie oraz innych miastach.

@TEAM 2018