Paweł Zemowski - Księgowość


Jestem dyplomowanym księgowym działającym w branży od 2003 roku, po 2 latach pracy etatowej w zespole księgowym większego przedsiębiorstwa uzyskałem księgowy certyfikat Ministra Finansów i otworzyłem własne biuro rachunkowe, które od roku 2006 działa w formie spółki z o.o. gdzie objąłem funkcję prezesa zarządu.
Moje działania wspiera kilkuosobowy zespół sprawdzonych i zaufanych pracowników posiadających również wyższe wykształcenie ekonomiczne oraz bogaty staż pracy.
Zajmuję się wszystkimi sprawami księgowo-podatkowymi w firmach zarówno małych jak i większych, jednoosobowych lub spółkach zoo, stowarzyszeniach czy też fundacjach.
Każdemu przedsiębiorcy pomogę wypełnić wszystkie dokumenty potrzebne do założenia firmy, uzyskania kredytu lub dotacji unijnej wraz z przygotowaniem biznes planu oraz rozliczeniem wykonanego projektu, gdzie warto skorzystać od początku z profesjonalnego wsparcia.
Będę reprezentować firmę w pełnym zakresie przed US i ZUS oraz innymi urzędami, przygotowywać sprawozdania finansowe i doradzać w zakresie optymalizacji podatków. Sporządzę lub zweryfikuję wszystkie dokumenty z zakresu kadr i płac tak aby te kwestie nie zabierały przedsiębiorcy cennego czasu.
Dla firm z większym dorobkiem pomogę wycenić znak towarowy lub markę oraz pokażę jak można to efektywnie wykorzystać.
Mój prywatny czas wypełnia rodzina, muzyka oraz tenis. Do zobaczenia więc w biurze, na koncercie lub na korcie!

Zapraszam do kontaktu:

  +48 509 350 379


Zemowski logoBiuro Rachunkowe "Zemowski" Sp.z o.o.

Biuro wyręcza przedsiębiorców w obowiązkach, które nakładają przepisami urzędowe instytucje. Robimy wszystko, by klient mógł skupić się głównie na rozwoju i pozyskiwaniu nowych biznesów pomagając tworzyć solidne podstawy działania jego firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie w funkcjonowaniu i rozliczaniu różnych form działalności oraz jej przekształceniach pozwala skutecznie sprostać tym wyzwaniom.


Oto w czym mogę pomóc: 

Przyjazne podatki.

Przygotujemy w Twoim imieniu wszelkie deklaracje i sprawozdania finansowe a następnie prześlemy je do urzędu elektronicznie bez konieczności dodatkowych podpisów. Wykonamy wszystkie konieczne rozliczenia bez względu na to w jakiej formie działasz. Będziemy reprezentować firmę przed urzędem skarbowym w sprawach bieżących oraz wyręczymy z konieczności spotkań z urzędnikami nawet podczas kontroli.

Komfortowe kadry.

Umowy dla pracowników, zleceniobiorców, okresowe badania i szkolenia BHP, listy płac, deklaracje ZUS nie będą zaprzątać już Twojej uwagi. Zajmiemy się kontaktem z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Pracy czy Państwową Inspekcją Pracy. Będziemy reprezentować firmę przed wszystkimi instytucjami oraz obsługiwać elektronicznie profile na urzędowych portalach w celu wymiany niezbędnych danych.

Pomocne dotacje.

Dotacje do inwestycji lub projektów rozwojowych finansowane z budżetów krajowych i funduszy unijnych to istotne zewnętrzne wsparcie zwiększające konkurencyjność na rynku. Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia jeżeli planujesz otrzymanie dotacji. Pomożemy Ci skonstruować budżet, złożyć odpowiedni wniosek a następnie rozliczymy właściwie raporty z wydatkowania otrzymanych transzy pieniężnych.

Korzystne rozwiązania.

Dokonamy okresowej analizy Twoich działań, przedstawimy wnioski i zaproponujemy sposoby na optymalizację rozwiązań finansowych dostosowanych do specyfiki firmy. Jeśli będzie można zastosować lepsze formy rozliczeń lub dodatkowe narzędzia finansowe pokażemy realne korzyści i pomożemy z nich skorzystać w praktyce. Zyskujesz dodatkowe cenne porady i masz zapewnione kompleksowe usługi.

@TEAM 2018