Michał Warykiewicz - architektura


Architekt i projektant. Tworzę i pracuję z zamiłowania do dobrego designu i architektury, projektując realizuję pasję i urzeczywistniam pragnienia inwestorów o wymarzonej przestrzeni w każdej strefie życia. Od 2015r prowadzę autorską pracownię projektową WT Architekci, gdzie wraz z zespołem architektów i architektów wnętrz tworzymy kompleksowe projekty architektoniczne. Wcześniejsze prace i staże w pracowniach projektowych pozwoliły mi na zdobycie bogatego doświadczenia przede wszystkim w zakresie projektowania, ale również znajomości prawa budowlanego oraz formalności urzędowych. Pracując z inwestorem staram się stworzyć idealną kompozycję funkcjonalności i piękna.

Zapraszam do kontaktu:

tel: +48 602 655 465


WT Architekci

Pracownia WT Architekci to zespół młodych i utalentowanych projektantów. Tworząc wsłuchujemy się w marzenia i potrzeby inwestorów, sięgamy po wiedzę i nietuzinkowe rozwiązania projektowe, a efektem tej pracy jest każdorazowo indywidualny i skrojony na miarę potrzeb projekt. Projektujemy budynki różnej funkcji oraz skali od domów jednorodzinnych po budynki biurowe i użyteczności publicznej. Oferujemy kompleksowe opracowania projektowe od koncepcji, przez dokumentację budowlaną, wykonawczą zarówno architektury jak i projektów wnętrz, nadzorowaniu inwestycji w trakcie jej realizacji oraz realizacje „pod klucz”.


Oto w czym mogę pomóc: 

Dom – Projekt koncepcyjny

Dom – Projekt koncepcyjny, to usługa pomagająca urzeczywistnić naszym inwestorom wyobrażenie idealnego domu. W oparciu o ich oczekiwania, tworzymy układ funkcjonalny oraz przestrzenną bryłę domu, aby pomóc w decyzji np. o metrażu, kształcie czy układzie pomieszczeń.

Projekt budynku wielorodzinnego

Projekty budynków wielorodzinnych to oferta skierowana dla dużych i małych deweloperów. Projektując, pomagamy wykorzystać i wydobyć atuty lokalizacji, komponując ciekawą architektonicznie bryłę w parze z funkcjonalnym rozwiązaniem układu budynków i wnętrz.

Hale przemysłowe

Nasza pracownia realizuje zamówienia w zakresie projektowania hal i budownictwa przemysłowego. Dzięki nietuzinkowym pomysłom, proste konstrukcje w naszej pracowni są nie tylko funkcjonalne, ale zyskują również oryginalny wygląd.

Obiekty użyteczności publicznej

Ergonomiczny projekt przestrzeni biurowych, przyjazny projekt przestrzeni szpitala, funkcjonalny projekt urzędu? W naszej pracowni zrealizujesz, każdy z tych tematów. Z dbałością o detale i znajomością niezbędnych przepisów, tworzymy obiekty użyteczności publicznych zarówno na etapie koncepcji jak i projektu budowlanego.

Projekt wnętrz

Potrzebujesz drobnej zmiany? A może marzy ci się rewolucja? Wraz z pomocą naszej pracowni możesz stworzyć swoje upragnione wnętrze. Nasi specjaliści pomogą i doradzą jak najlepiej zaplanować i zaprojektować przestrzeń oraz pomogą wybrać materiały i elementy wyposażenia wnętrz. Łącząc piękno i funkcjonalność tworzymy zindywidualizowane i unikatowe projekty.

Projekt wnętrz „pod klucz”

Nasza pracownia oferuje profesjonalnie i kompleksowo przygotowaną usługę projektu wnętrz „pod klucz”. Wraz z naszą firmą stworzysz swój wymarzony i spersonalizowany do Twoich potrzeb projekt wnętrza. Współpracując z zaufaną grupą podwykonawców pomagamy zrealizować projekt i przebrnąć trudy remontowe, pozwalając inwestorom cieszyć się nowym wnętrzem.

@TEAM 2018